هوش مصنوعی Slazzer 3.0

  •  24 روز پیش
12 دیدگاه

کاربرد های هوش مصنوعی Slazzer 3.0

1. عکاسان: Slazzer 3.0 به عکاسان این امکان را می‌دهد تا به راحتی و به سرعت پس‌زمینه‌های تصاویر را حذف کنند و در زمان و تلاش صرفه‌جویی کنند.
2. نمایندگی‌های خودرو: Slazzer 3.0 را می‌توان برای حذف سریع و بدون دردسر پس‌زمینه از تصاویر نمایندگی‌های خودرو استفاده کرد و به راحتی در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.
3. فروشگاه‌های تجارت الکترونیک: Slazzer 3.0 را می‌توان برای حذف سریع و بدون زحمت پس‌زمینه از تصاویر محصول استفاده کرد و آنها را برای استفاده در فروشگاه‌های آنلاین آماده کرد.

آدرس Slazzer 3.0

Slazzer 3.0 چشیت ؟

Slazzer 3.0 راه حلی عالی برای کسانی است که باید به سرعت و به راحتی پس زمینه را از هر تصویری حذف کنند. با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته بینایی کامپیوتری و هوش مصنوعی، Slazzer پس‌زمینه را تنها با یک کلیک حذف می‌کند و در عرض چند ثانیه یک برش صاف و تمیز از پیش‌زمینه ارائه می‌دهد. این ابزار صرفه‌جویی در زمان برای افراد، عکاسان، تبلیغ‌کنندگان، توسعه‌دهندگان، نمایندگی‌های خودرو، اخبار و رسانه‌ها، فروشگاه‌های تجارت الکترونیک و شرکت‌ها مناسب است و مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را برای رفع نیازهای هر یک ارائه می‌دهد. Slazzer 3.0 ابزاری قطعی برای حذف سریع و بدون دردسر پس‌زمینه است، و از زحمت و مشقت‌های ویرایش عکس خارج می‌شود.

جزئیات : Checksum.ai

قیمت‌گذاری : رایگان و پولی تعداد بازدید : 387

برچسب ها : پس زمینه برنامه ها ژنراتور ویرایش ویرایش تصویر کسب و کار هنر

مشابه هوش مصنوعی Slazzer 3.0