ClassPoint AI

نمایش سایت ClassPoint AI

ClassPoint AI چشیت ؟

ClassPoint AI یک ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای ساده کردن فرآیند تولید سوالات آزمون از اسلایدهای پاورپوینت طراحی شده است. تنها با یک کلیک، از فناوری پیشرفته هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل محتوای اسلایدها و ایجاد سؤالات فکری استفاده می کند. کاربران این امکان را دارند که از بین فرمت‌های سؤالات متعدد، مانند چند گزینه‌ای، پاسخ کوتاه و پر کردن جاهای خالی، برای پاسخگویی به مخاطبان مختلف، انتخاب کنند. این ابزار همچنین از سطوح طبقه‌بندی بلوم پشتیبانی می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا پیچیدگی شناختی سؤالات مسابقه را تنظیم کنند. علاوه بر این، ClassPoint AI پشتیبانی چند زبانه را ارائه می‌کند و به مربیان امکان می‌دهد به مخاطبان بیشتری دست یابند و فراگیری را ارتقا دهند. ادغام با ارائه های پاورپوینت یکپارچه است و گزینه هایی برای ایجاد سؤالات اضافی، بررسی پاسخ صحیح یا ذخیره سؤال به صورت اسلاید ارائه می دهد. این ابزار برای مربیان، مجریان، مربیان و متخصصانی که وبینارها یا کارگاه‌هایی را ارائه می‌دهند و به دنبال جذب مخاطبان خود و افزایش درک شرکت‌کنندگان از طریق آزمون‌های تعاملی هستند، ارزشمند است. با ClassPoint AI، ایجاد تجربیات یادگیری تعاملی بدون دردسر می شود.

جزئیات : Checksum.ai

قیمت‌گذاری : فریمیوم تعداد بازدید : 30

برچسب ها : تحصیلات درس دادن

🔥 تبلیغ این ابزار

موارد استفاده ممکن از : ClassPoint AI

- مربیان و معلمانی که به دنبال ایجاد آزمون های تعاملی از اسلایدهای پاورپوینت هستند.
- ارائه دهندگانی که می خواهند مخاطبان خود را با سوالات امتحانی تفکر برانگیز در طول ارائه درگیر کنند.
- مربیان و تسهیلگرانی که به دنبال افزایش تعامل و درک مشارکت کنندگان در طول جلسات آموزشی هستند.
- متخصصانی که وبینارها یا کارگاه‌هایی را ارائه می‌دهند و می‌خواهند عناصر تعاملی را برای تعامل با مخاطب و ارزیابی دانش ترکیب کنند.
- ClassPoint AI فرآیند تولید سوال امتحانی را ساده می کند و به مربیان، ارائه دهندگان و مربیان قدرت می دهد تا تجربیات یادگیری تعاملی را بدون زحمت ایجاد کنند.
به اشتراک بگذارید :

🔥

یک ربات پیشرفته برای جستجوی هوش مصنوعی

با این ربات شما میتوانید هوش مصنوعی که به ان نیاز دارید را پیدا کنید
فقط بگوید چه نوع هوش مصنوعی را برای چه کاری نیاز دارید